logo 170x210Понад 19 років Публічне акціонерне товариство страхова компанія "Укргазпромполіс" успішно працює, щоб забезпечити страховим захистом своїх клієнтів.

 

Страхова компанія "Укргазпромполіс" заснована 26 грудня 1996 року та має 14 ліцензій на здійснення добровільних іі обов'язкових видів страхування.

 

Місія компанії полягає у слогані: «Відчуй нашу надійність», тому що суть страхування та головна потреба ринку — забезпечення надійним страховим захистом. Основні принципи діяльності: якість обслуговування, оперативність, виконання зобов»язань, професіоналізм персоналу, простота програм страхування. 

 

За час свого існування "Укргазпромполіс" вдалося вистояти у часи фінансової кризи, здобути довіру великої кількості клієнтів, розширити їх коло.

 

Акціонерами страхової компанії є українські фізичні особи, тому прийняття рішень оперативне та прозоре.

 

Ми висловлюємо Вам свою повагу та пропонуємо он-лайн страхування :

 

  • наземного транспорту (КАСКО);
  • цивільної відповідальності власників транспортних засобів;
  • страхування майна;
  • страхування подорожуючих;
  • зелена картка;
  • страхування від нещасних випадків.

 

Поліси можна придбати у Києві, Одесі та Харкові.

 

Крім того, в розпорядженні наших клієнтів цілодобова підтримка технічного ассистансу — одного з лідерів надання ассистанських послуг в Україні. Співпраця з ассистуючою компанією дозволяє швидке та якісне врегулювання страхових випадків у будь-якому місті України, виїзд аварійних комісарів, консультування та підтримку Страхувальника протягом всього періоду дії договору страхування.

 

Також наші клієнти в дорозі завжди можуть звернутися по допомогу у разі необхідності отримання інформаційних, організаційних послуг, послуг евакуації при ДТП чи поломці автомобіля та технічну допомогу на місці.

 

Кожен наш клієнт, який укладає договір страхування наземного транспорту (КАСКО) отримує від “Укргазпромполіс” картку ассистуючої компанії, яка дозволяє отримати весь спектр зазначених послуг.