Туристичне страхування

turist fillОпис

Умови

Страхування медичних витрат

Страхування від нещасних випадків

Страхування цивільної відповідальності

Страхування багажу

Страхування відміни та переривання подорожі

Дії у випадку

 

 

 


Опис

Страхова Компанія “Укргазпромполіс” надає можливість придбати поліс страхування подорожуючих у спеціалізованої компанії туристичного страхування – ERV (Європейське туристичне страхування).

ERV - міжнародна мережа експертів туристичного страхування, розташованих в Європі та за її межами. Материнська компанія ERV знаходиться в Німеччині, дочірні компанії - в Данії, Франції, Швеції, Україні, Росії, Іспанії та Чеській Республіці, філії в Великобританії, Польщі, Італії та Португалії (іспанська філія), офіс продажів в Туреччині, представництва в Китаї та Індії . Всі компанії ERV займають провідні позиції на місцевих ринках туристичного страхування.

Сервісні центри асистуючих компаній ERV доступні за телефонами екстреного виклику цілодобово, 365 днів на рік.

 

Країна Асистуюча компанія Номер телефону
Андорра
Греція
Домініканська Республіка
Іспанія
Італія
Португалія
Франція
Країни Латинської Америки
MESA Asistencia +3 491 387 30 33
Інші країни EuroAlarm Assistance +420 221 860 652

 

Команди навчених координаторів, лікарів, широка мережа партнерських клінік, транспортних компаній та інших провайдерів послуг забезпечать медичну допомогу в будь-якій країні світу у разі раптової хвороби або нещасного випадку.


зв'яжіться зі Страховиком за номером телефону +38 044 2352500, +38 044 2353113 (у робочі години з 09.00 до 18.00 за Київським часом (в п’ятницю – до 17.00)