Туристичне страхування

turist fillОпис

Умови

Страхування медичних витрат

Страхування від нещасних випадків

Страхування цивільної відповідальності

Страхування багажу

Страхування відміни та переривання подорожі

Дії у випадку

 

 

 


Умови

 

Страхування цивільної відповідальності - передбачає цивілізоване вирішення конфліктних ситуацій у суді, юридичну допомогу та відшкодування збитків у випадку, якщо Застрахована особа з необережності заподіяла шкоду здоров'ю або майну третіх осіб.

Наприклад, при заняттях активним відпочинком є імовірність потрапити в ситуацію (зіткнення, падіння), яка спричинить травми або псування майна третіх осіб, у т.ч. орендованого спортивного інвентарю (наприклад, гірськолижного спорядження). Пред'явлення фінансової претензії в таких випадках – це звичайна практика, особливо в країнах Західної Європи. Дане страхове покриття дозволить Застрахованій особі отримати юридично-правову допомогу для захисту своїх інтересів за кордоном і забезпечить покриття непередбачених витрат у наступних випадках:

  • При нанесенні шкоди життю та здоров'ю третіх осіб ERV оплачує витрати на лікування потерпілої особи, в т.ч. до 5% від страхової суми компенсацію за біль і страждання, витрати на поховання у разі загибелі третьої особи, компенсацію частини доходу на утриманців.
  • При нанесенні шкоди майну, в т.ч. прокатному, відшкодовуються витрати на придбання такого ж нового або на ремонт пошкодженого майна.
  • У разі судового процесу відшкодовуються витрати на послуги перекладача та адвоката.

зв'яжіться зі Страховиком за номером телефону +38 044 2352500, +38 044 2353113 (у робочі години з 09.00 до 18.00 за Київським часом (в п’ятницю – до 17.00)